Singers, Lyrics, Contact

Oğuz Esen - Tutsak Song Lyrics

Oğuz Esen - Tutsak

Oğuz Esen - Tutsak lyrics

Anladım çok ağladım
Bekledim gecelerce
Sevdim ama suçlu gibi
Düşürdün cehenneme
Bana sen yasaksın sana ben, ben tutsak

Dün gece oturup açtım vermiş olduğun hatıra defterini, resmini gördüm birden bireben hüzün sardı içimi. Sevinci senle, derdimi sensiz yaşadım bu günlerce. Artık dayanamaz oldum güzelim yeminde ettim dönmemeye. Senden ayrı kalmayı ölümle bir tutarken, gitmeyi tercih ettin mutlu yaşamak varken. Gelsene baksana görsene halimiben senin eserinim. Gül aşkın depreminden bu hallere gelmişim. Sevgini benden silemez emin ol yaptığın hiçbir hata. Taşırım yüreğimde sevgini ben sonsuza. Geri dönen uğruna her şeyimi veririm. Dediğin iki olmaz sana yemin ederim. Takvimden düşen yaprak 21 oldu gülüm. Sensizliğim 3 haftadır ay olursa ölürüm. Sürmemişti bu kadar neden hala ayrıyız. El ele olmalıyken biz ikinci yabancıyız. Yaşamanın da tadı kalmadı ki yalnızım. Sararmış resmin ile yaşamaktan usandım. Merhem olamaz senden başkası kanayan yüreğime. Çöktüm köşeye geliyor sensiz duvarlar üzerime. Yırtık defter keskin neşter bir de resmin elimde. Beklemekte fayda yok ölmek son çare bana. Sen yasaksın, sana ben, ben tutsak...

Faydasız bu isyanım
Kan revan bak sol yanım
Gittin bittim sevgilim
Mahvoldu bak hayatım
Bana sen yasaksın
Sana ben, ben tutsak

Derdime derman olabilecek kimse kalmadı bu dünyada. Kendime senden başkası çare olamaz ki bu hayatta. Belki de ölsem kurtulurum, dünden beri bunlar belliydi. Pişmanlık sarmış tüm ruhunu olmadan önce nerdeydin? Beni kaybettin, seni kaybettim. Eskisi günler gelmez artık. Çabalama lütfen bitirdi gitmen, kefenle tüm yaraları sardım. Dökülen yapraklar gibi kuruduk, seni bilmem ben yeşeremem asla. Elden gelmez tekrar dönmek. Şunu bil ben seni seviyorum hala. Üşüdüm ben sensiz yollarda kalbimi saracak kimse kalmadı. Anladım artık gelmeyeceksin artık bende göz yaşı kalmadı. Son dedin artık yolun açık olsun kahpe şu kalbin sızladı mı? Boşver üzülme seni benden çok sevecek kimseler olmadı mı?Belki de baştan beri beni aldattın ve de boş yere bana katlandın. Şöyle bir gerçek var ki ben bunu görmeyecek kadar ahmaktım. Bekleme boş yere dönmem sana ben üzgünüm artık mahvoldum. Şunu bil sensiz her gece günden güne ben resmen kahroldum. Kendimi bildim bileli ben sana tutkun vede vurgunken sen bana restini çektin gittin ben sensiz yollarda kayboldum.

Sana son sözüm olsun bana bir daha gelme çünkü kendini sattın. İstemem artık sahte bir aşk sen masum kalbimi kırdın. Ayrıldık ve de mutlumusun sen zalim halini gördün mü?Perişanım ben belliydi sen ben yokken hiç güldün mü?Mağdur oldum dayanam
adım ve de her gece baktım lanet resmine. Gittiğin günden bugüne kadar bak dünyam döndü tersine.

Sanki sen melek miydin ben miydim yanlış olan,
Sen mi çok sevdin yoksa az mı geldim aşkına
Bana sen yasaksın, sana ben, ben tutsak
Singer (band) name: Oğuz Esen
Song name: Tutsak
Keywords: Oğuz Esen songs and lyrics, Tutsak song text, Oğuz Esen Tutsak words

Similar songs and lyrics

Statistics and social media links

Thank you for visiting our Oğuz Esen Tutsak lyrics page. You can find the biography and songs of Oğuz Esen on Singer Song Lyrics website. You can watch the youtube video clip of the song while you are reading the lyrics of the song.
If you want to add new songs, youtube videos, singer or band details to Singer Song Lyrics website, or to correct the mistakes in the existing pages, you can get in touch with our editors through our contact page.
Singer Song Lyrics © 2012-2021, Sitemap, Privacy Policy, Terms and Conditions