Singers, Lyrics, Contact

A P O - Cash Many Song Lyrics

A P O - Cash Many

A P O - Cash Many lyrics

bu rapimin kafama bana tekim rapımı bana cekin katımı gene s2m ovv jinokoloklarada dedir hekim apo mikrofonun gerçek mc sıyım mersiyim gözünün perdesiyim rapin efendisiyim ölümün kendisiyim ben tetiyim her zaman ve değil mezarını kazcam konuşan her beynin tetiyi cek bana bi tek rapı direk kafana sıkacam tutson bi dilek kimine pek kimise sek kimine cek kiminede cash many gerekecek durdur şu arabayı sağ da biz inek full as diyorsun ama yok sen de sinek popla rock cektirir boşa kurek mikrofon tutmaltan yorulurmu bilek.

(Nakarat)

Rap fabrik tetik cekik ovv çelik yelek delik deşik benim rapım değil felsefik parayı bulan oluyor estetik o tipini saklasa ne yazar geyik kokayın cek kokayın her gece cekmeden olamassın ki sosyete rap diye öldüm rap diye herkes hasta olacak bu beşliye veş veş many cash many cash apo üretim de burda rap beleş elinde mikrofon olabilir keleş pop denilen müziye hip hop ceker beş annenle karşılaş hastanede sen komadasın annen hamile baban öleli çok oldu ibne bu cocuk nerden geldi düşünme

(nakarat)

Karanlık gecede polisi peşime takıpta bana gipta polisin sırrı jopta hip hop ta bu rap i dinleyipte kopma zıpla yok sa apo geliyor jopla kilisede rap yap papazla günahını cıkartamaz seninki fazla ozan oldum ben elimde sazla apo mikrofonda burdan gazla.

(nakarat)
Singer (band) name: A P O
Song name: Cash Many
Keywords: A P O songs and lyrics, Cash Many song text, A P O Cash Many words

Similar songs and lyrics

Statistics and social media links

Thank you for visiting our A P O Cash Many lyrics page. You can find the biography and songs of A P O on Singer Song Lyrics website. You can watch the youtube video clip of the song while you are reading the lyrics of the song.
If you want to add new songs, youtube videos, singer or band details to Singer Song Lyrics website, or to correct the mistakes in the existing pages, you can get in touch with our editors through our contact page.
Singer Song Lyrics © 2012-2021, Sitemap, Privacy Policy, Terms and Conditions