Singers, Lyrics, Contact

Sansar - 180 Km (ft. Elçin Orçun) Song Lyrics

Sansar - 180 Km (ft. Elçin Orçun)

Sansar - 180 Km (ft. Elçin Orçun) lyrics

Moruk dumanlı yollarında ahmağın biri olursa kolumda yolum dar sonunda yalan var kuvar var duman var kumarbaz ayaklar basar bu şehrin yollarında parçalanmış dudaklarla kafiyeler aynı sözler aynı vokal garip değirmiyor yazdıklarım gördüklerim hep garip sövdüklerimin gariban dövebilirler rüyalarda anca rüyalarda kendi rüyalarında RAP yapmak için çok yaşlıyım 18 yaşında boşver daha herşeyi herşeyin başındayım hep yapmak istediğim şeydi bi albüm ve sonra... belki uçurumun başındayım sizin gibiler moruk hastalıklı kişiler yaptıkları eserlerde saklar hep bişiler delilerin bi tanesi demek ki düşünen bi adammış burdaki sürekli bişiler.

NAKARAT

Bir zamanlar hayat derdim gerçek derdim
Sonsuz derdim zaman geçti anlamadım ki...
Ne kadar nükset psende hayat 180'de
Bana sorsan artık kayıp gerçek
Tutunmak zor olmalı sen de gördün
İnandın elbet bıraktığım gerçek kalmadı.

Bazen saçmalıyorum sadece gül diye be RAPçiler artık gerçekten çete TÜRKİYE'de artık silah gösteriyoruz gül verene tribe giriyorum selam verirken gülmeyene üstündeki kabandan rahatsız dayılar ve youtube'daki kliplere aşık olan karılarla olmuyor işte cool edit'i tıklamakla... vokale komressor dayamakla biz de senin gibiydik 2000'li yılların başında arkadaşlarımız vardı piercingiyle kaşında ve sonra bir gün icab etti taşımak yalnız yaşamaya başladık 17 yaşında. ne kadar yüksek sende kafam 180'de hergün çıkıp sokakta nüksetsende olur uzun hava söylerim istesen be benim yaşım küçük ama misket sende...

NAKARAT

Bir zamanlar hayat derdim gerçek derdim
Sonsuz derdim zaman geçti anlamadım ki...
Ne kadar nükset sende hayat 180'de
Bana sorsan artık kayıp gerçek
Tutunmak zor olmalı sen de gördün
İnandın elbet bıraktığım gerçek kalmadı.
Singer (band) name: Sansar
Song name: 180 Km (ft. Elçin Orçun)
Keywords: Sansar songs and lyrics, 180 Km (ft. Elçin Orçun) song text, Sansar 180 Km (ft. Elçin Orçun) words

Similar songs and lyrics

Statistics and social media links

Thank you for visiting our Sansar 180 Km (ft. Elçin Orçun) lyrics page. You can find the biography and songs of Sansar on Singer Song Lyrics website. You can watch the youtube video clip of the song while you are reading the lyrics of the song.
If you want to add new songs, youtube videos, singer or band details to Singer Song Lyrics website, or to correct the mistakes in the existing pages, you can get in touch with our editors through our contact page.
Singer Song Lyrics © 2012-2020, Sitemap, Privacy Policy, Terms and Conditions