Singers, Lyrics, Contact

Sahtiyan - Acapella 1 Song Lyrics

Sahtiyan - Acapella 1

Sahtiyan - Acapella 1 lyrics

Rap semani yettim gari adam olsa bari, vurdu cani öldü yani elektrik yoksa kaçış namüsaittir teleferiksiz tripler fani
Yatırımdan kaçtın fener gibi birden dibine ulaştın harplerle büyüdün ayağıma dolaştın sınırı aştın sen sıtkı taaa naştın.
Yanıma yanaş dibime yatar eli sırtında komedyen destekli rap satar baldura sustalı pastadan pay için ustası roket atar, arzular elimin tersi düzü hayatımda yokki kanki gördüm herşey köprüyü geçene kadar av bekler paraketalar dizine kadar yolumuz var her sanatta elim her sanatta bezin micheal jackson gibi beyaz ve ince dilim dönür derki gibi kince dula inceden tıslar
iki cinsli rap'inik kaprislerinle melanpolik bokuna ulaşamayız telefon kapalı yaver plaklarla gider iş bitince silahıma işlerim adını vaktini alır cancağazını alamadı oruspu tadını olgunlaşmamış kafanı kessen evet sen çık ininden felsefeyi bırak bok ye, , yeraltı dolu sübye fen beyzin küfle mantar, , üfle kızlar 31 çekenleri değil sahtiyanı kovalar...
Singer (band) name: Sahtiyan
Song name: Acapella 1
Keywords: Sahtiyan songs and lyrics, Acapella 1 song text, Sahtiyan Acapella 1 words

Similar songs and lyrics

Statistics and social media links

Thank you for visiting our Sahtiyan Acapella 1 lyrics page. You can find the biography and songs of Sahtiyan on Singer Song Lyrics website. You can watch the youtube video clip of the song while you are reading the lyrics of the song.
If you want to add new songs, youtube videos, singer or band details to Singer Song Lyrics website, or to correct the mistakes in the existing pages, you can get in touch with our editors through our contact page.
Singer Song Lyrics © 2012-2020, Sitemap, Privacy Policy, Terms and Conditions